Noteikumi

Noteikumi

Pasūtījums tiks izpildīts pēc maksājuma.

Apmaksas veids ar pārskaitījumu.

Mūsu rekvizīti:

SIA “Present 4 you”

50103682411

Brīvības gatve 214m-2, Rīga, LV-1039, Latvija

AS Swedbank

Kods: HABALV22

Konta nr. LV04HABA0551036702708

Ziedu piegāde darbadienās un brīvdienās ir bezmaksas.

Pasūtījumus pieņemam katru dienu

Ziedus Rīgā piegādāsim 2-3 stundu laikā (no 9.00 - 22.00) kopš pasūtījuma noformēšanas brīža.

Pasūtījumu ārpus Rīgas izpildīsim 24 stundu laikā kopš pasūtījuma noformēšanas brīža.

!!! Lai ziedus piegādātu valsts svētku dienās, pasūtījums jāveic vismaz 1 dienu pirms svētkiem līdz  plkst. 22:00.

!!! Pašās svētku dienās noformētie pasūtījumi, uz šo pašu dienu, netiek piegādāti tajā dienā.

* Svētku dienas Latvijā: 01.01., 30.03., 01.04., 04.04., 30.04., 01.05., 04.05., 23.06., 24.06., 18.11., 24.12., 25.12., 31.12.

Ziemassvētku un Jaungada pasūtījumi parasti tiek piegādāti 1-2 dienas pirms norādītā piegādes datuma.

Ar īpašiem pasūtījumiem vai jautājumiem, lūdzu, vērsieties pie mums!

Svarīgi!

Lūdzu, rūpīgi pārliecinieties, vai piegādes adrese, ieskaitot tālruņa numuru, ir pilnīga un pareiza.

Mēs nevaram uzņemties atbildību par novēlotu piegādi vai nepiegādi nepareizas vai nepilnīgas adreses dēļ.

Adresāta prombūtnes gadījumā mūsu ziedu piegādātājs centīsies nodot sūtījumu un atstās vizītkarti kā arī vēlāk mēģinās sazināties ar saņēmēju pa tālruni.

Ja ziedu veikalam neizdosies piegādāt ziedus un adresāts nebūs uzmeklējams 24 stundu laikā pēc pirmā piegādes mēģinājuma, piegādātājs mūs informēs par nepiegādi un jums pa tālruni vai E-pastu tiks ziņots, ka sūtījumu nav bijis iespējams nogādāt adresātam.

Ziedu veikals, kas nodrošina piegādi, ir tiesīgs atstāt ziedus uzticamai trešajai personai (piemēram, kaimiņam, reģistratūras darbiniekam, šveicaram, apbedīšanas birojam utt.), ko uzskata par piemērotu ziedu nogādātāju adresātam.

Tas pats attiecas arī uz papildu priekšmetiem (pievienotā kartīte, dāvana utt.), par kuru nosūtīšanu vienojas individuālos gadījumos.

Pasūtījuma atcelšana.

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir apmaksāts, Jums nebūs iespējas to atcelt un atgriezt samaksātu naudu.

Visas vietnē parādītās mūsu darbu fotogrāfijas ir kompozīciju izpildījuma varianti. Ziedu kompozīcija ir unikāla un neatkārtojama. Tā var nedaudz atšķirties ar dažiem elementiem, ārējo izskatu un iepakojuma materiālu. Mēs varam mainīt daudzumu, ziedu veidu atkarībā no sezonas, kā arī no to pieejamības noliktavā un citiem faktoriem. Pasūtījuma galīgais izpildījums var atšķirties no galerijas fotogrāfijām. Visas ziedu kompozīcijas mūsu floristi veido tikai no svaigiem ziediem un dara visu, lai Jums iepatikusies kompozīcija maksimāli atbilstu sniegtajam paraugam.

Ja saņēmējam ir jebkādas pretenzijas pret pušķa kvalitāti, saņēmējam ir tiesības pušķi nepieņemt un uzreiz atdot to kurjeram. Tālāk situācija tiek izskatīta individuāli.

Pēc tam, kad saņēmējs ir pušķi pieņēmis, pretenzijas netiek pieņemtas. 

Diemžēl mēs nevaram atbildēt par ziedu saglabāšanos Jums mājās, jo nevaram kontrolēt apstākļus, kādos tie atrodas. Ziedi ir dzīva prece un nav iespējams paredzēt, kā tie uzvedīsies tādos vai citādos apstākļos, šī iemesla dēļ Latvijā pastāv LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 15.3 (nav atgriežami: griezti ziedi, pušķi, ziedu kompozīcijas un istabas augi).

Naudas atgriezšana.

Ja kādu iemeslu dēļ mēs nevaram veikt Jūsu pasūtījumu, mēs piedāvāsim Jums alternatīvu līdzīgo cenu robežās vai atgriezīsim Jūsu naudu pilnā apmērā.

Ja Jūs pamanījāt, ka ziedi nav svaigi, vai pušķis neatbild Jūsu veiktajām pasūtījumam, un Jūs par to mums paziņojat 24 stundu laikā pēc pasūtījuma piegādes, tad mēs samainīsim to vai atgriezīsim Jums samaksātu naudu.

Konfidencialitāte.

Ziedu veikals Flowers2Riga garantē saņemto personas datu apstrādi, uzglabāšanu un neizpaušanu trešajām personām atbilstoši Latvijas Republikas likumos un tiesiskajos aktos noteiktajām prasībām.